SPĒĻU KALENDĀRS

Augstākā līga

1. kārta (01.03. – 22.05.2020.)

Family Power ( ) : ( ) Vitamīns D
Robčiks un pārējie ( ) : ( ) Grandbergs Moto Team
50 + 1 ( ) : ( ) Brocēni / Irlava
Huans Muks ( ) : ( ) Get Lucky

1. sabraukums / Irlava (23.05.2020.)

Vitamīns D ( ) : ( ) Robčiks un pārējie
Grandbergs Moto Team ( ) : ( ) 50 + 1
Brocēni / Irlava ( ) : ( ) Huans Muks
Get Lucky ( ) : ( ) Family Power
50 + 1 ( ) : ( ) Vitamīns D
Huans Muks ( ) : ( ) Grandbergs Moto Team
Get Lucky ( ) : ( ) Brocēni / Irlava
Family Power ( ) : ( ) Robčiks un pārējie

2. sabraukums / Rīga (27.06.2020.)

Vitamīns D ( ) : ( ) Huans Muks
Grandbergs Moto Team ( ) : ( ) Get Lucky
Family Power ( ) : ( ) Brocēni / Irlava
Robčiks un pārējie ( ) : ( ) 50 + 1
Get Lucky ( ) : ( ) Vitamīns D
Brocēni / Irlava ( ) : ( ) Grandbergs Moto Team
50 + 1 ( ) : ( ) Family Power
Huans Muks ( ) : ( ) Robčiks un pārējie

3. sabraukums + Finālturnīrs / Liepāja (11.12.07.2020.)

Vitamīns D ( ) : ( ) Brocēni / Irlava
Grandbergs Moto Team ( ) : ( ) Family Power
Robčiks un pārējie ( ) : ( ) Get Lucky
50 + 1 ( ) : ( ) Huans Muks
Grandbergs Moto Team ( ) : ( ) Vitamīns D
Family Power ( ) : ( ) Huans Muks
Brocēni / Irlava ( ) : ( ) Robčiks un pārējie
Get Lucky ( ) : ( ) 50 + 1

Liepājas grupa

1. sabraukums (o4.01.2020.)

Muskatieri (43) 14 : 6 (25) Liepāja
ŠMK KULDĪGA (25) 7 : 13 (44) Robčiks un pārējie

2. sabraukums (11.01.2020.)

Muskatieri (39) 11 : 9 (31) ŠMK KULDĪGA
Robčiks un pārējie (40) 12 : 8 (29) Liepāja
Robčiks un pārējie (43) 15 : 5 (28) Muskatieri
Liepāja (40) 12 : 8 (31) ŠMK KULDĪGA

Rīgas grupa

1. sabraukums (o4.01.2020.)

Izaicinājums (37) 9 : 11 (37) NB Mix
NB Darts club (38) 12 : 8 (28) Iemest negribi?
Klondaikas Fortūnas džentelmeņi (20) 6 : 14 (45) Brocēni/Irlava
NB Mix (41) 10 : 10 (34) NB Darts club
Iemest negribi? (31) 6 : 14 (44) Klondaikas Fortūnas džentelmeņi
Izaicinājums (16) 3 : 17 (49) Brocēni/Irlava

2. sabraukums (11.01.2020.)

Klondaikas Fortūnas džentelmeņi (33) 9 : 11 (43) NB Mix
Brocēni/Irlava (47) 16 : 4 (22) Iemest negribi?
Izaicinājums (34) 10 : 10 (34) NB Darts club

3. sabraukums (16.02.2020.)

NB Mix (27) 5 : 15 (43) Brocēni/Irlava
Iemest negribi? (38) 13 : 7 (34) Izaicinājums
NB Darts club (37) 12 : 8 (34) Klondaikas Fortūnas džentelmeņi
Iemest negribi? (30) 9 : 11 (36) NB Mix
Klondaikas Fortūnas džentelmeņi (33) 9 : 11 (38) Izaicinājums
Brocēni/Irlava (44) 12 : 8 (27) NB Darts club