PIETEIKUMI, DALĪBAS MAKSA & BALVU FONDS

Informācijai! Šī ir 2019. gada turnīra informācija. Jaunās 2020. gada sezonas informācija tiks paziņota līdz septembrim.

Komandu pieteikumi

Komandas sastāvu čempionāta laikā veido 4 – 8 dalībnieki, bet katrā spēlē protokolā tiek ierakstīti 4 – 6 dalībnieki.

Komandu reģistrēšanās sacensībām notiek līdz 2019. gada 17. martam, nosūtot komandas pieteikumu uz e–pastu contact@razmatazz-darts.com. Komandas pieteikumā ir jānorāda tās komandas nosaukums, kapteinis un visi 4 – 8 dalībnieki.

Jaunu spēlētāju reģistrācija ir atļauta visas sezonas laikā, nosūtot atjauninātu komandas pieteikumu.

Dalības maksa

Komandas dalības maksa sacensībās ir 10 eiro no dalībnieka sezonā un tā ir jāsamaksā līdz čempionāta 1. sabraukuma sākumam. Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam dalība sacensībās ir par brīvu.

Dalības maksa par jaunu komandas dalībnieku, kurš tiek pieteikts sezonas laikā ir jāsamaksā līdz sekojošā sabraukuma sākumam.

Balvu fonds:

Čempionāta (finālturnīra) minimālais balvu fonds ir 700 eiro, kuru veido visu dalībnieku iemaksātās dalības maksas. Galīgais balvu fonds tiks paziņots pirms finālturnīra sākuma, vadoties no dalībnieku skaita turnīrā. Finālturnīrā 1. – 4. vietu ieguvējas kopējo balvu fondu sadalīs sekojoši: 1. vieta – 40 % eiro + ceļojošais komandu kauss un piemiņas balvas, 2. vieta – 30 % eiro + piemiņas balvas, 3. vieta – 20 % eiro + piemiņas balvas, 4. vieta – 10 % eiro.

Regulārās sezonas labākie spēlētāji statistikas rādītājos saņems organizatoru sagādātās piemiņas balvas.