KOMANDU KAUSS

Par turnīru: “Grandbergs Moto Komandu Kauss” ir šautriņu mešanas entuziasta Ingusa Grandberga rīkotas sacensības ikvienam šī sporta veida pārstāvim, kuras, pateicoties Latvijas vadošā šautriņu metēja Madara Razma iegūtajai pieredzei Zviedrijas komandu čempionātā, ar 2019. gada sezonu ir ieguvušas jaunu formātu.

Turnīra galvenais mērķis ir jaunu spēlētāju piesaistīšana šautriņu mešanai, vienlaikus reizē veicinot jau pieredzējušu šautriņu metēju izaugsmi.

Turnīru plānots aizvadīt divās grupās – Liepājas un Rīgas, kuras tiks izspēlētas vairākos sabraukumos. Divas labākās komandas no katras grupas kvalificēsies finālturnīram Liepājā. Tomēr galīgā turnīra izspēles kārtība tiks apstiprināta un paziņota pēc visu komandu pieteikumu saņemšanas, vadoties no pieteikto komandu skaita un komandu pārstāvju ieteikumiem ērtākai turnīra aizvadīšanai.

Plašāka informācija par sacensībām ir atrodama sekojošās mājas lapas sadaļās:

Noteikumi & Spēļu formāts

Pieteikumi, Dalības maksa & Balvu fonds

Komandu sastāvi

Spēļu kalendārs

Rezultāti

Statistika

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar sacensību galveno tiesnesi Madaru Razmu zvanot pa tālruni +37126490424 vai rakstot uz e-pastu contact@razmatazz-darts.com.

Ar cieņu un cerību uz tikšanos sacensībās, Madars un Ingus